Вагітний чоловік та розплавлене обличчя. Unicode представив нові емодзі

14 Sep 2021 13:56 -0500

Консорціум Unicode продемонстрував новий набір емодзі 14-й версії, до якого віднині входитимуть 3633 об’єкти. Про це повідомляється на сайті організації
Вагітний чоловік та розплавлене обличчя. Unicode представив нові емодзі

Консорціум Unicode продемонстрував новий набір емодзі 14-й версії, до якого віднині входитимуть 3633 об'єкти.

Про це повідомляється на сайті організації.

"Сьогодні консорціум Unicode випустить останній список смайликів з доповненнями, включаючи прикушену губу, троля, розплавлене обличчя, а також два жесту, що символізують серце: руки у вигляді серця і руки з вказівним пальцем і схрещеними пальцями, популярне у колі шанувальників K-Pop", – йдеться у повідомленні.

Також у новому наборі буде присутнє обличчя, що віддає честь, вагітні чоловіки різних рас, пташине гніздо з яйцями та без, милиця, рентген-знімок грудної клітини та інші символи.

Набір емодзі має оновитися у жовтні 2021 року. Розробники операційних систем вже отримали графічні дані, на основі яких зможуть створити їхні власні версії.

Наприкінці цього року розробники мають почати впроваджувати нові емодзі у свої операційні системи.

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!


больше @ Суспільне