Стали відомі характеристики Black Shark 4

20 Mar 2021 10:06 GMT

Суббренд компанії Xiaomi, компанія Black Shark, тизерила новий модельний ряд смартфонів Black Shark 4. Модель повинна отримати дисплей з частотою оновлення 144 Гц, при цьому частота оновлення сенсорного шару складає 720 Гц. Крім цього, інсайдер розкрив дані про те, що модель отримає такий самий дисплей, як у Redmi K40 – Samsung AMOLED E4. Модель отримає […]
Стали відомі характеристики Black Shark 4

Суббренд компанії Xiaomi, компанія Black Shark, тизерила новий модельний ряд смартфонів Black Shark 4. Модель повинна отримати дисплей з частотою оновлення 144 Гц, при цьому частота оновлення сенсорного шару складає 720 Гц. Крім цього, інсайдер розкрив дані про те, що модель отримає такий самий дисплей, як у Redmi K40 – Samsung AMOLED E4.

Модель отримає врізану фронтальну камеру, а різниця в характеристиках з Redmi K40, у якого також встановлений AMOLED-дисплей Samsung E4, пояснюється тим, що у Black Shark 4 встановлений розігнаний дисплей, який краще підходить для ігор. Роздільна здатність як фронтальної, так основної камери на даний момент невідома.

За роботу стандартного Black Shark 4 буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 870 (розігнана версія минулорічного флагманського Snapdragon 865+), а у Black Shark 4 Pro буде встановлений Qualcomm Snapdragon 888. Відомо, що модель буде оснащена оперативною пам’яттю LPDDR5 та внутрішньою пам’яттю UFS 3.1.

За автомність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки потужністю 120W. Решта характеристик стане відомою ближче до презентації, яка, нагадаємо, повинна пройти вже 23 березня.

больше @ ITsider.