Смерть хлопчика в дитячому таборі 'Артек' під Києвом: що каже керівництво закладу – включення

14 Sep 2021 13:54 -0500

Хлопчик приїхав 3 вересня
Смерть хлопчика в дитячому таборі 'Артек' під Києвом: що каже керівництво закладу – включення

Втратив свідомість та більше не прийшов до тями. У дитячому таборі "Артек" у столиці раптово помер 12-річний Павло Теровець. Ще 9 вересня хлопчик поскаржився на погане самопочуття. Його помістили у медцентр. Проте 12 вересня під наглядом лікарів Павло помер. До табору вирушив наш кореспондент Юрій Пугач, аби розпитати про обставини трагедії. 

На оздоровлення хлопчик приїхав 3 вересня. Хлопчик перебував у таборі і все було добре, а 9 вересня поскаржився на стан здоров'я, у нього паморочилося в голові та піднявся тиск. У самому таборі хлопчика описують як позитивного, який не мав конфліктів. Вже 11-12 числа дитині стало краще, його хотіли виписувати. Утім він втратив свідомість, йому почали надавати допомогу, викликали швидку, та врятувати не змогли.

"У нього були і підвищений тиск і запаморочення, трошечки температура, трошечки немає апетиту. 11-12 серпня не було ніяких передумов для такого, він перебував у медичному центрі. Зараз усе задокументовано, взяті роз'яснення. Нині йде слідство", – повідомив заступник генерального директора міжнародного дитячого центру "Артек" Сергій Коник.

Батько хлопчика, коли дізнався про інцидент, приїхав до Києва, забрав тіло свого сина і вирушив до Кропивницького, звідки сім'я родом. У вівторок, 14 вересня, хлопчика поховали.

Подробиці дивіться у відео "5 каналу"

Нагадаємо, у таборі "Артек" під Києвом помер 12-річний Павло Теровець – дитині стало зле під час малювання.


больше @ 5 канал