Samsung випустила бета-версію Android 12 для своїх смартфонів

14 Sep 2021 13:56 -0500

Samsung випустила бета-версію Android 12 для своїх смартфонів.Останні новини Смартфони на сайті - iTechua. Свіжа стрічка новин сьогодні.
Samsung випустила бета-версію Android 12 для своїх смартфонів

Компанія Samsung оголосила про реліз загальнодоступною тестової версії Android 12 для фірмових пристроїв. Оновлення під назвою «Програма бета-тестування One UI 4» вже є в якості апдейта для кількох флагманських смартфонів бренду.

One UI 4

Можливість випробувати свіжу оболонку на базі «бети» Android 12 з’явилася у власників моделей Galaxy S21, Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra. Завантажити попереднє складання One UI 4 їх власники в деяких регіонах можуть вже зараз через додаток Samsung Members.

В One UI 4.0 на базі ОС Android 12 з’явилося багато нових тем, а також можливість змінювати домашній екран, шпалери, інтерфейс значків і повідомлень. Заодно оновлення торкнулося віджетів і каталогу смайликів. Торкнувся апдейт і налаштування конфіденційності – в прошивці з’явилися індикатори стану камери і мікрофона, а також можливість видавати дозволи на їх використання вручну.

Samsung заявляє, що стабільна версія Android 12 для фірмових пристроїв почне виходити вже в кінці поточного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


больше @ iTechua - новини IT технологій