Сабо: В 30 років вчити грати футболіста збірної

14 Sep 2021 14:00 -0500

А ось і думка Йожефа Йожефовича
Сабо: В 30 років вчити грати футболіста збірної

Відомий український фахівець Йожеф Сабо прокоментував слова коуча збірної України Олександра Петракова, що Руслан Маліновський не захотів залишатися на матч з Чехією, а Олександр Караваєв не знає, як правильно тримати гравця на полі.

- Чи правильно тренеру казати про це в прямому ефірі?

- Це ігрові ситуації. Вчити футболіста, який грає у збірній... При цьому гравець не молодий. Не думаю, що він не знає, як потрібно це робити.

Незрозуміла ситуація. Маліновський полетів. Не знаю, хто винен - ​​чи то тренер, то чи сам Руслан. Скандал. Подивимося, яким буде кінцевий результат, три матчі відбору ЧС-2022 залишилося.

Читайте такожПетраков: Маліновський образився, що не грав у старті. Підійшов і сказав, що хоче поїхати

- А Леоненко задався питанням, чи потрібні збірній такі гравці, як Маліновський.

- Кращого півзахисника на сьогоднішній день у нас немає. У Руслана є все: і відбір, і обведення, і удар, і дисципліна, і забивний він. Все залежить від того, що і кому подобається. Я не знаю, що там сталося, тому не маю права судити. Тренеру або гравцеві треба поступитися, хто з них винен. Якщо Маліновський попросив поміняти квитки і поїхав, значить, там щось сталося. Треба питати у Маліновського та Петракова.

- Так як правильно тримати гравця: на лінії або на відстані витягнутої руки?

- Все залежить від того, як йде атака. Цьому вчать ще в дитячих і юнацьких командах. Вчити футболіста, якому під 30 років, як грати - смішно. Можна йому просто сказати, що він неправильно грав. Футболіст може відповісти, що загрався або ще щось. Звісно, він повинен бачити суперника, коли атака йде з протилежного флангу. Звісно, що він не повинен з ним стояти, він йде в середину і тримає його під прицілом.

- Гравці збірної тепер не гратимуть зі страхом, знаючи, що Петраков може їх публічно розкритикувати за помилки, а від цього ще більше помилятися?

- Вчити грати футболіста збірної - це смішно. Можна на розборі матчу сказати гравцеві 1 на 1, що він неправильно вибрав позицію. А в 30 років вчити людину грати в футбол - це неправильно.

- Чи не погіршиться після цього інтерв'ю атмосфера в збірній? Чи не втратить Петраков довіру гравців?

- Ми побачимо це, коли вони зберуться. Якщо ми програємо Фінляндії, то нам вже буде нічого розраховувати на 2-е місце в групі.


больше @ UA-Футбол