Intel розгорнула повноцінну кампанію проти Apple

20 Mar 2021 14:36 GMT

Компанія Intel отримала серйозного суперника на ринку ноутбуків, коли Apple презентувала свої перші рішення на процесорі M1. Через Apple Silicon ноутбуки компанії Apple стали не лише більш потужними, але й значно кращими в плані енергоефективності. В результаті компанія Intel почала активно вибудовувати кампанію проти Apple та Apple Silicon. Компанія презентувала серію відеороликів за участю Джастіна […]
Intel розгорнула повноцінну кампанію проти Apple

Компанія Intel отримала серйозного суперника на ринку ноутбуків, коли Apple презентувала свої перші рішення на процесорі M1. Через Apple Silicon ноутбуки компанії Apple стали не лише більш потужними, але й значно кращими в плані енергоефективності.

В результаті компанія Intel почала активно вибудовувати кампанію проти Apple та Apple Silicon. Компанія презентувала серію відеороликів за участю Джастіна Лонга, де порівнюються ноутбуки різних виробників на процесорах Intel та MacBook на Apple M1, і, зрозуміло, у всіх цих роликах показано виключно переваги платформи Intel над конкурентним рішенням Apple. Що цікаво, до цього цей актор знімався у такій самій рекламі, але від Apple.

Серед переваг ноутбуків на процесорах Intel названа велика кількість моделей та форм-факторів, можливість сенсорного управління, можливість підключати декілька моніторів, можливості в плані геймінгу та багато іншого. Крім цього, Intel навіть виставляє, як перевагу своїх рішень, кращу продуктивність та автономність.

З цього можна зробити висновок, що компанія Apple вже активно розгортає кампанію по просуванню своїх продуктів у порівнянні з конкурентними рішеннями Apple, і такий хід цілком зрозумілим. При цьому, що цікаво, Intel залишається одним з головних партнерів Apple, адже у портфоліо Intel досі багато продуктів з процесорами компанії Intel.

больше @ ITsider.